• Відстань між пунктами А і В дорівнює 435 км. Одночасно назустріч один одному із двох пунктів виїхали два автомобіля і зустрілися вони через 3 год.


    Знайдіть швидкість кожного івтомобіля якщо швидкість одного з них на 5км/год менша від швидкості другого. Будь - ласка допоможіть!

Ответы 1

  • 435:3=145 км/ч скорость сближения(145-5):2=70км/ч скорость одного70+5=75км/ч скорость другого
    • Автор:

      bryson866
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years