• З міста на автостраду виїхав автобус зі швидкістю 60км/год.Через 2год йому навздогін виїхав легковий автомобіль.З якою швидкістю повинен їхати легковий автомобіль, щоб наздогнати автобус на відстані 300км?

Ответы 2

  • Автобус подолає відстань 300 км за

     

    300:60=5 годин

     

    Так як автобус виїхав на 2 годіни раніше, значить автомобілю треба подолати цю відстань за

     

    5-2=3 години

     

    Значить їхать автомобілю треба зі швідкістю

     

    300:3=100 км/год

  • 1)300:60=5(год.)-автобус подолає відстань 300 км.

    2) 5-2=3(год.)-автомобіль подолає відстань 300 км.

    3)300:3=100(км/год)- швидкість, з якою потрібно їхати автомобілю.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years