• Решить задачу Відстань між пристанями дорівнює 189 км. Скільки часу знадобиться теплоходу, щоб проплисти туди й назад, якщо власна швидкість теплохода дорівнює 24 км\год, а швидкість течії річки 3 км\год.

Ответы 1

  • Туди теплохід пливе за течією отже його швидкість буде дорівнювати 24+3=27.Оскільки t=s/v,то 189/27=7(год.).А назад проти течії тоді його швидкість буде дорівнювати 24-3=21.Оскільки t=s/v,то 189/21=9(год.).Отже усього щоб подолати шлях туди й назад йому знадобиться 9+7=16(год.)
    • Автор:

      rudynovak
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years