• Мотоцикліст наздоганяє велосипедиста.Відстань між ними 23,4 км.Швидкість мотоцикліста в 3,6 разу вища,ніж швидкість велосипелиста, і через 2/3 год він його наздожене.Знайти швидкості мотоцикліста і велосипедиста.

Ответы 1

  • х км/год - швидкість велос.

    3,6х (км/год) - швидкість мотоц.

    3,6х-х=2,6х - швидкість зближення

    S:V=t

    23,4 : 2,6х = 2/3

    2,6х=35,1

    х=13,5(км/год) - швидкість велосипедиста

    !3,5*3,6=48,6(км/год) - швидкість мотоцикліста

    • Автор:

      chicogzwm
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years