• Літак за 4 години пролітає 960 км. За який час пролетить таку ж відстань пасажирський літак, швидкість якого на 80 км/годин більша?

Ответы 1

  • V=S:t960 км: 4 часа=240 км/час240 км/час+80 км/час=320 км/часt=S:V960 км:320 км/час=3 часаОтвет: пассажирский самолет пролетит 960 км за 3 часа, если скорость будет больше на 80 км/час
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years