• Пароплав проплив 74,58 км за течією і 131,85 км проти течії. Скільки часу пароплав був у дорозі, якщо його власна швидкість - 31,6км/год, а швидкість течії - 2,3км/год?

Ответы 3

  • Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Нема за що
  • 31,6+2,3=33,9 км / год швидкість пароплава за течією74,58÷33,9=2,2 години плив пароплав за течією31,6-2,3=29,3 км / год швидкість теплохода проти течії131,85÷29,3=4,5  години плив пароплав проти течії2,2+4,5=6,7 годин пароплав був у дорозі
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years