• петрик купив 5 тістечок і отримав 3.2 грн здачі.Щоб купити 9 тістечок йому не вистачило 2.4 грн.Скільки коштує 1 тістечко?

Ответы 1

  • тістечко коштує х горн.

    він купив 5шт і у ного лишилось 3,2грн.

    щоб купити 9 тістечок, йому треба додати 2,4грн.

    5х+3,2=9х-2,4

    -4х=-5,6

    4х=5,6

    х=1,4

    одне тістечко коштує 1,4грн.

    • Автор:

      chilihs94
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years