• Задача:Від однієї станції одночасно у протилежних напрямках вирушили два поїзди.Швидкість першого поїзда 57км/год а швидкість дгугого-на 5 км/год меша.Через який час відстань між поїздами буде 436км?

Ответы 2

  • 1) 57 - 5 = 52 (км/год) - швидкість ІІ поїзда

    2) 52 + 57 = 109 (км/год) - швидкість віддалення

    3) 436 : 109 = 4 (год) - час

    Відповідь: відстань між поїздами 436 км буде через 4 години.

  • 1) 57 - 5 = 52  - швидкість ІІ поїзда

    2) 52 + 57 = 109  - швидкість віддалення

    3) 436 : 109 = 4  - час

    Відповідь: відстань між поїздами 436 км буде через 4 години.

    • Автор:

      cashggis
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years