• До навчального року батьки придбали тобі 15 зошитів у клітинку,по b грн кожниц,і 20 зошитів у лінійку,по d грн кожний.Скільки коштувала вся покупка?Обчисли,як що b=4грн,d=3грн.

Ответы 1

  • 1) Если b=4, то 15•4=60 - грн потратили для того, чтобы купить тетради в клеточку купили; 2) Если d = 3, то 20•3=60-грн поьратили , чтобы купить тетради в линейку купили; 3) 60+60=120 - грн потратили на всю покупку
    • Автор:

      nickie
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years