• від однієї пристані в протилежних напрямках ввідпливли два катери. Швидкість одного 64 км/год, а швидкість другого складає три четвертих швидкості першого. Через скільки годин відстань між катперами стане 672 км

Ответы 1

  • 64 км/ч*3/4=48 км/ч (скорость второго)64 км/ч+48 км/ч=112 км/ч (скорость удаления друг от друга)672 км:112 км/ч=6 чОтвет: 672 км между катерами будет через 6 часов
    • Автор:

      maximo
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years