• собівартість товару становить 130 грн відпускна ціна збільшена на 15% після деякого періоду її зменшили на 6% яка кінцева ціна товару

Ответы 1

  • 1) 15-6 = 9%2) 130/100=1.33) 1.3 * 9 = 11.74) 130 + 11.7 = 141.7 грн.
    • Автор:

      maverick
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years