• Для шкільної їдальні купили персиків,по 15 грн за 1кг,і 20 кг яблук,ціна яких на 9 грн менша від ціни персиків.Скільки кілограмів персиків купили,якщо вартість яблук і персиків однакова?

Ответы 1

  • 15-9=6 цена яблок20*6=120 грн за яблоки120:15=8 кг персиков купили
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years