• Кіоск продав за день 120 кг цибулі і 50 кг моркви по однаковій ціні.За цибулю виручити на 630 грн більше,ніж за моркву.Скільки гривень виручити за цибулю і моркву окремо?

Ответы 2

  • 120-50=70 кг
  • 120-50=70 кг цибулы продали більше630:70=9 грн коштує 1 кг овочів120*9=1080 грн виручили за цибулю50*9=450 грн виручили за моркву====================
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years