• Відстань між умовними пунктами К і М на орбіті штучного супутника Землі становить 360 км. Четверту частину цієї відстані супутник пролетів 10с, З якою швидкистю він летів?

Ответы 1

  • S = v * t - формула пути----------------------------------S = 360 : 4 = 90 (км) - расстояние t = 10 c - времяv = 90 : 10 = 9 (км/с) - скоростьОтвет: 9 км/с.
    • Автор:

      gerardo
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years