• від причалу одночасно в протилежних напрямках вирушили катер і моторний човен. швидкість руху катера становить 45 км/год, а човна - 56 км/год. яка відстань буде між ними через 3 год після початку руху?

Ответы 1

  • 1)45•3=135(км)-проплив катер за 3 год;2)56•3=168(км)-проплив моторний катер за 3 год;3)135+168=303(км)або(45•3)+(56•3)=303(км)Відповідь: 303 км - відстань між катером і моторним катером після 3 год
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years