• Авто рухається зі шв. 90 км год і прибув до містя призначення за 5год 20 хв . З якою шв має рухатись авто , щоб ту маму відстань на 48 хв раніше

Ответы 1

  • 5.2*90=468 км авто проехало5.2ч=320 минут-48 минут=272 минуты, или 4,5 (3) часа468:4.5(3)=103.23 км/ч
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years