• З одного аеропорту вилетіли у протилежних напрямках гелікоктер та літак. Швидкість гелікоктера 220 км/год, а літака- на 440 км/год більша. Яка відстань буде між гелікоктером та літаком через 6 годин після початку руху?

    ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НАДО(

Ответы 1

  • 220+440=660 (км/ч) скорость самолета220+660=880 (км/ч) скорость удаления880*6=5280 (км)Ответ: через 6 часов между ними будет 5280 км
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years