• Для школи-інтернату купили 3 однакових холодильники і 2 пральні машини. Ціна холодильника а грн, а пральної машини - Ь грн. Скільки коштує вся покупка? Склади вираз.


    Ціна К-сть Вартість

Ответы 2

  • нет извини но я не ту задачу
  • Для спортивного клубу придбали 8 однакових тренажерів і 3 штанги. За всю покупку заплатили а грн. Скільки коштує тренажер, якщо відомо, що штанга коштує Ь грн? Склади вираз. Вот эту помоги
    • Автор:

      diego960
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years