• Господиня купила по однаковій ціні 7кг яблук і 3кг груш .За яблука вона заплатила на 56грн більше ніж за груші.Скільки коштують яблука і груші окремо?

Ответы 1

  • Нічого не зоозуміло
    • Автор:

      slimjuev
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years