Два комбайни за 4 години роботи заготовили 520 т зеленої маси соняшнику.Скільки тонн зеленої маси соняшнику заготовить один такий комбаїн за 7 годин роботи?
1).520:4=130(т)—занотовляють два комбайни за одну годину2).130:2=65(т)— заготовляє один комбайн за одну годину3).65•7=455(т)—заготовить один комбайн за сім годин