• Із станції М до станції  N , відстань між якими дорівнює 240 км, вирушили одночасно 2 поїзди. Один з них прибув на станцію N на 48 хвилин пізніше за другого. Знайти швидкість руху кожного поїзда якщо відомо, що перший поїзд проходить за 2 години на 40 км більше, ніж другий за 1.

Ответы 1

  • х км/ч - скорость первогоу  км/ч - скорость второго48 мин=0,8 ч2х - у=40240/х - 240/у =0,82х -у=40240у - 240х=0,8хуу=2х - 40240(2х-40) - 240х=0,8х(2х-40)у=2х-40480х  - 9600 - 240х=1,6х² - 32ху=2х-401,6х² - 272х+9600=0х² - 170х+6000=0D/4=85² -6000=1225   (±35²)х1=85-35=50х2=85+35=120 - не подходит решениюх=50у=2*50 -40х=50(км/ч) - скорость одногоу=60(км/ч) - скорость другого
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years