• Під час сушіння картопля втрачае 85% своеї маси скільки сухоі картоплі отримаемо взі 120 кг свіжоі

Ответы 1

  • Якщо під час сушіння картопля втрачає 85% своєї маси, то сухої картоплі виходить лише: 100%-85%=15%. Тому з 120 кг свіжої картоплі ми отримаємо 15% сухої. Для цього помножимо 120 на 0,15 (15%=15/100=0,15): 120*0,15=18 кг.Відповідь: 18 кг.
    • Автор:

      ananías
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years