• Вихід борошна після помелу пшениці становать 90%; при випіканні хліба мають припічку 40% від маси борошна. Скільки хліба можна випетики з муки, одержаної з 1 та пшениці.

Ответы 1

  • 1) 1 т = 1000 кг, беремо її за 100%1000 кг = 100%х кг = 90%х кг = 1000*90:100х = 900 кг борошна з 1 т пшениці2) 900 кг борошна беремо за 100%, маємо900 кг = 100%у кг = 40%у = 900*40:100у = 360 кг хліба з 900 кг борошна = з 1 т пшениці (оскільки з 1 т отримуємо 900 кг борошна)Невідомі позначені різними буквами, а саме Х та У, оскільки вони різні
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years