• Робітник повинен виготовити 200 деталей. за перший день він виготовив 1/5 від плану, за другий 20% від плану. Скільки деталей лишилося виготовити?

Ответы 2

  • 1) 1/5 вiд 200 =200*1/5=40(д.) за перший день

    2)20% вiд 200=

    200 - 100%

    х - 20%

    х = 200*20/100=40(д.) за другий день

    3) 40+40 = 80(д.) за два днi

    4) 200 - 80 = 120(д.)

  • Лишилося виговити 120 деталі так як 1/5 це також 20% А 20+20=40 100%-40%=60%. 200-60%=80. 200-80=120

    • Автор:

      jessoahl
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years