Предмет:
МатематикаАвтор:
hudson33110-78=32коп-коштуе 2груші та 2 лимони 32-22=10коп-коштує 1 лимон 32-(10*2)=12коп коштує 2 груші 12/2=6коп коштує одна груша (5*6)+(3*10)=60коп коштує 5 груш і 3 лимона (110-60)/10=5коп коштує яблуко
Автор:
chicakj8fДобавить свой ответ
Предмет:
ХимияАвтор:
fridacoffeyОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
prancerakcgОтветов:
Смотреть