• 1 школа купила 7 упаковок води по 6 пляшок в упаковці, а 2 школа -4 упаковок . при цьому перша школа заплатила на 63 грн більше ,ніж у друга. скілки коштуе 1 пляшка води

    помогите пожалуйста

Ответы 1

  • 1) 7-4=3 пляшки води більше купила 1 школа

    2) 63/3=21 грн. коштуе 1 упаковка води

    3) 21/6=3 3/6=3 1/2 грн.=3 грн. 50 коп. коштуе 1 пляшка води

    • Автор:

      peña61
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years