• один насос може викачати 600л води за 24 години,а інший за 12годин. за скільки годин зможуть викачати 600 л води обидва насоси, працюючи разом?

Ответы 1

  • 1 насос: 600 л - Час: 24год - Продуктивність праці 1 : 600/24 л/год. (25 л/год)2 насос: 600л - Час: 12год - Продуктивність праці 2 : 600/12 л/год. (50 л/год)Продуктивність Праці 1 + Продуктивність Праці 2 = 600 / х л/год ( х - шукане число, години)25 + 50 = 600 / хх = 75 / 600х = 0,125 годин = 7,5 хвилин
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years