• Маємо два водно-сольові розчини. Перший розчин містить 25%, а другий 40% солі. Скільки кілограмів кожного розчину треба взяти, щоб одержати розчин масою 60 кілограм який містить 35% солі

Ответы 1

  • Пошаговое объяснение:

    Два неизвестных - Х- 25% р-р, а У = 40% р-р. Всего 60 кг.

    Пишем уравнение смеси.

    Х*25%  + (60 - Х)*40% = 60*35% - смесь.

    Раскрываем скобки.

    0,25*Х + 24 - 0,4*Х = 21

    Упрощаем.

    0,15*Х = 24 - 21 = 3

    Находим неизвестное Х.

    Х = 3 : 0,15 = 20  кг раствора 25% - ответ

    У = 60 - Х = 60 - 20 = 40 кг раствора 40% - ответ

    • Автор:

      tuxmbkv
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years