ЕРС джерела 100в .при зовнішньому опорі 49 ом сила струму в колі дорівнює 2а .визначте опір джерела і спад напруги на ньому
Предмет:
МатематикаАвтор:
dyadyavova3489I=ЭДС/(r+R)r=ЭДС/I-R=100/2-49=1 ОмUr=I*r=2*1=2 В
Автор:
Fedoseewa27Добавить свой ответ
Предмет:
Другие предметыАвтор:
tatianaholtОтветов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
picklesОтветов:
Смотреть
Предмет:
ОбществознаниеАвтор:
peyton44Ответов:
Смотреть