• За 200 г вафель заплатили 39 грн, а за 300 г печива — 63 грн. Що дорожче, 1 кг вафель чи 1 кг печива, і на скільки гривень?

Ответы 2

  • Ответ:1кг.=1000г.1000:200=539×5=1951000:300=9,100г.9×63+100=667г.667-195=472г.Печива дорожще на 472 гривень
  • За умовою задачі відомо, що 200г вафель коштують 39 грн.

    200 грамів це 1/5 кг

    200х5= 1 кг, звідси

    39х5= 195 (грн) заплатили за 1кг

    Печиво:

    Дано 300 грам, які коштують 63 грн, звідси:

    63:3=21 (грн) коштують 100 грамів печива

    21х10=210 (грн) коштує 1 кг печива

    Отже, 1 кг печива дорожчий за 1 кг вафель

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years