• 0,8-6,5 910. 1) Площадь прямоугольника S м², его ширина 2,3 м. Найдите длину прямоугольника, если S = 17,94 м2. 2) Медный брусок объемом 43,5 см3 имеет массу 387,15 г. Какова масса 1 см³ меди?​

Ответы 1

  • Відповідь:Площа прямокутника визначається як добуток його довжини на ширину: S = L * W, де L - довжина, W - ширина. Знаючи ширину W = 2,3 м і площу S = 17,94 м², можемо знайти довжину прямокутника:

    Покрокове пояснення:

    S = L * W

    17,94 м² = L * 2,3 м

    L = 17,94 м² / 2,3 м

    L ≈ 7,80 м

    Отже, довжина прямокутника близько 7,80 м.

    Об'єм медного бруска дорівнює 43,5 см³, а його маса - 387,15 г. Щоб знайти масу 1 кубічного сантиметра міді, треба розділити масу на об'єм:

    маса 1 см³ = маса / об'єм

    Звідси:

    маса 1 см³ = 387,15 г / 43,5 см³

    маса 1 см³ ≈ 8,90 г/см³

    Отже, маса 1 кубічного сантиметра міді близько 8,90 г.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years