• Купили 3 морозива по ? грн. і 4 бублика по 10 кожний.Вартість покупки 70грн. Скільки коштує морозиво?

Ответы 1

  • Відповідь:

    Позначимо вартість одного морозива як "х" грн. Тоді:

    3 морозива коштують 3х грн.

    4 бублика коштують 4 * 10 грн. = 40 грн.

    Разом, вартість покупки дорівнює 3х + 40 грн., і за умовою задачі вона складає 70 грн. Отже:

    3х + 40 грн. = 70 грн.

    Перенесемо 40 грн. на ліву сторону та отримаємо:

    3х = 30 грн.

    Розділимо обидві сторони на 3:

    х = 10 грн.

    Отже, одне морозиво коштує 10 грн.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years