• Мама купила 3 кг печива і 2 кг цукерок за однаковою ціною.За покупку заплатила 300 грн.Яка вартість печива?яка вартість цукерок?

Ответы 2

  • Ответ:

    За умовою, мама купила 3 кг печива і 2 кг цукерок за однакову ціною. Якщо ми позначимо ціну за одиницю ваги як х, то вартість 3 кг печива буде 3х, а вартість 2 кг цукерок буде 2х. Разом вони коштують 300 грн, тому:

    3х + 2х = 300

    5х = 300

    х = 60

    Отже, одна одиниця ваги коштує 60 грн. Вартість 3 кг печива буде:

    3х = 3 * 60 = 180 грн

    А вартість 2 кг цукерок буде:

    2х = 2 * 60 = 120 грн

    Отже, вартість печива складає 180 грн, а вартість цукерок - 120 грн.

    Пошаговое объяснение:

    Если не сложно то зделай лучший ответ пожалуйста!

    • Автор:

      omary6jr
    • 2 года назад
    • 0
  • Ответ:

    печиво 180грн

    цукерки 120грн

    Пошаговое объяснение:

    Нехай печиво = 3х, тоді цукерки = 2х

    3х + 2х = 300

    5х=300

    х= 300/5 = 60

    печиво = 3×60 = 180

    цукерки= 2×60 = 120

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years