• Під час гальмування водій мiнiвена зменшує швидкість на 4 м/с щосекунди. Через скільки секунд він повністю зупиниться, якщо швидкість його руху - 72 км/год?​

Ответы 1

  • Ответ:

    Спочатку потрібно перевести швидкість руху мікроавтобуса з км/год в м/с. Для цього треба поділити значення швидкості на 3,6 (1 км/год = 1000 м/год = 1000/3600 м/с):

    72 км/год = (72*1000) / 3600 м/с ≈ 20 м/с

    Тепер ми знаємо, що швидкість руху мікроавтобуса при гальмуванні дорівнює 20 м/с, а прискорення, з яким вона зменшується, дорівнює 4 м/с^2. Ми можемо використовувати рівняння руху:

    v = v0 + at

    де v - швидкість в кінцевий момент часу, v0 - початкова швидкість (20 м/с у нашому випадку), a - прискорення, t - час.

    Коли мікроавтобус зупиниться, його швидкість буде дорівнювати 0 м/с. Підставляючи відомі значення в рівняння, маємо:

    0 = 20 + (-4)t

    -20 = -4t

    t = 5 секунд

    Отже, щоб повністю зупинити мікроавтобус, водій повинен продовжувати гальмування протягом 5 секунд.

    отметь как лучший ответ

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years