• На макаронну фабрику завезли 95 000 кг борошна. Чверть  усього борошна передбачено використати на вермiшель.З 3,5 решти борошна запланували виготовити спагетi.Скiльки кг борошна передбачено витратити на спагетi? дай розгорнуту вiдповiдь.

Ответы 1

  • 1)95000:4=23750кг-на вермишель.2)95000-23750=71250кг-остаток.3)71250:5*3=42750кг-спагетти.
    • Автор:

      snakesxit
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years