• Від села до міста 170 км. Із села виїхав мотоцикліст зі швідкістю 42 км. за годину. За годину на зустріч йому з села виїхав велосипедист, який рухався зі швідкістю 22 км. за годину. Через який час вони зустрінуться?

Ответы 2

  • 1) 170-42=128 (км)

    2) 128:(42+22)=2 (год)

     

  • 1)42+22=64км/ч-скорость сближения.

    2)(170-42):64=через 2 часа-они встретятся.

    ОТВЕТ: 2 часа.

    • Автор:

      alex0j3w
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years