• Запропонуйте
    короткий запис задачі у вигляді таблиці і складіть бесіду до відшукання способу
    її розв'язання.

    Задача

    За
    однаковою ціною купили 5 кг яблук і 7 кг слив. За сливи заплатили на 8 грн.
    більше, ніж за яблука. Скільки гривень заплатили за яблука і сливи окремо?

     

Ответы 1

  • Логика решения задачи:

    1кг яблук і 1 кг слив коштують однаково. Слив купили на 2 кілограми більше, ніж яблук (7 - 5 = 2), тобто за 2 кілограми слив заплатили 8 гривень. Тому 1 кілограм слив коштує 4 гривні (8 : 2 = 4). 1 кілограм яблук коштуе також 4 гривні.

    За яблука заплатили 5 * 4 = 20 гривень

    За сливи заплатили 7 * 4 = 28 гривень.

    • Автор:

      meadows
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years