Предмет:
МатематикаАвтор:
benignoreyesЛогика решения задачи:
1кг яблук і 1 кг слив коштують однаково. Слив купили на 2 кілограми більше, ніж яблук (7 - 5 = 2), тобто за 2 кілограми слив заплатили 8 гривень. Тому 1 кілограм слив коштує 4 гривні (8 : 2 = 4). 1 кілограм яблук коштуе також 4 гривні.
За яблука заплатили 5 * 4 = 20 гривень
За сливи заплатили 7 * 4 = 28 гривень.
Автор:
meadowsДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
bubblesОтветов:
Смотреть
Предмет:
ФизикаАвтор:
dunndominguezОтветов:
Смотреть