• За течією річки теплохід пройшов відстань 288 км за 9 год. Скільки часу потрібно йому, щоб подолати цю відстань проти течії, якщо його швидкість проти течії на 8 км/год. менша, ніж за течією?

Ответы 1

  • 1)288:9=32(км/год) - швидкiсть теплохiда за течiєю.2)32-8=24(км/год) - швидкiсть теплохiда проти течii.3)288:24=12(год) - стiльки треба плисти теплохiду против течii.Вiдповiдь: 12 год.Усе просто) (Якщо я помилки, вибач, я не украiнка)
    • Автор:

      rosalia
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years