• Електродвигун при напрузі 220В споживає струм силою 20А. Опір його обмоток 0,75 Ом. Яка утворюється механічна потужність при роботі електродвигуна?

Ответы 1

  • Дано:                         Розв"язанняU=220В                      N мех = I*(U-I*R)І=20А                         N мех = 20 A*( 220 B - 20 A * 0.75Oм)=R=0.75 Ом                 =4100 ВтN мех -?
    • Автор:

      dutchess
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years