перші 200 км дороги з пункту А до пункту В автомобіль проїхав з певною швидкістю а решту 150зі швидкісю на20 км/год меншезнайдіть початкову швидкість з А до В він витратив 5 год
х- начальная скоростьх-20 скорость на 2м участке200/х+150/(х-20)=5200(х-20)+150х=5х(х-20)200х-4000+150х=5х²-100х5х²-450х+4000=0х²-90х+800=0Д=90²-4*800=8100-3200=4900=70²х₁=(90-70)/2=10км/ч- не удовлетв условию задачих₂=(90+70)/2=80км/чответ: 80км/ч