• У коробці лежать кульки ,з якиз 12 - білих,а решта - червоні.Скільки в коробці червоних кульок ,якщо ймовірність того,що вибрана навмання кулька виявиться червоною, становить 5/9 ?

Ответы 1

  • х/х+12 = 5/9

    9х =5х +60

    4х =60

    х =15

     

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years