Човен плив за течіею 4,8год, а проти течії 1,6год. Шлях, який пройшов човен за течією, виявився на 57,6 км більшим за шлях, пройдений проти течії. Знайти власну швидкість човна, якща швидкість течії 3 км/год.
Нехай Х - власна швидкість човна. Тоді його швидкість за течією Х + 3, а проти течії - Х - 3. За течією човен проплив 4,8 * (Х + 3) км, а проти течії - 1,6 * (Х - 3) км.
Отримуємо рівняння
4,8 * (Х + 3) - 1,6 * (Х - 3) = 3,2 * Х + 19,2 = 57,6 , звідки 3,2 * Х = 38,4
або Х = 12.
Отже, власна швидкість човна 12 км/год.
Автор:
bianca77Скорость по теч. - х + 3 км/ч
Скорость прот. - х - 3 км/ч
Скорость соб. - х км/ч
Решение:
4,8(х + 3) - 1,6(х - 3) = 57,6
4,8х + 14,4 - 1,6х + 4,8 = 57,6
3,2х = 38,4
х = 12 км/ч собственная скорость
Ответ: 12 км/ч собственная скорость
Автор:
samson0m6tДобавить свой ответ
Предмет:
Другие предметыАвтор:
danejjrzОтветов:
Смотреть
№ 1. Чи можна розмістити на чотирьох полицях 245 книжок так, щоб на першій полиці було на 12 книжок більше, ніж на другій, на 17 книжок більше, ніж на третій, і на 15 книжок менше, ніж на четвертій?
№ 2. Дев’ять учнів із 4-х паралельних класів принесли до шкільної бібліотеки 15 книжок, причому учні одного класу принесли однакове число книжок, а різних – різне. Скільки учнів принесли по одній книжці?
№ 3. Морська вода містить 5 % солі (за масою). Скільки кілограмів прісної води треба додати до 40 кг морської, щоб вміст солі становив 2 %?