• срочно У розчині міститься 40% солі. Якщо додати 110 г солі, то у розчині буде міститися 80% солі. Скільки грамів солі містив розчин спочатку?

Ответы 1

  • Ответ:Нехай розчин містив спочатку x грамів солі. Оскільки розчин містив 40% солі, то маса розчину була (100 - 40)% = 60% від маси солі, тобто:

    0.6x = маса розчину

    Після додавання 110 г солі розчин містить 80% солі. Отже, маса солі у новому розчині становитиме 80% від загальної маси розчину після додавання солі:

    0.8(x + 110 г) = маса солі у новому розчині

    Оскільки ми шукаємо масу солі, яка містилась у розчині спочатку, ми можемо встановити рівність між двома виразами для маси солі:

    0.6x = 0.8(x + 110 г)

    Розв'язуючи це рівняння, ми знаходимо:

    0.6x = 0.8x + 88 г

    0.2x = 88 г

    x = 440 г

    Объяснение: гарних канікул!

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years