• у замкненій провідній котушці що містить 10 витків проводу, унаслідок рівномірної зміни магнітного потоку на 0.60 Вб індукувалась ЕРС індукції,що дорівнює 1.2 В. Визначте час зміни магнітного потоку й силу струму в котушці, якщо її опір 0.24 Ом

Ответы 1

  • n=10, ΔФ= 0.6 Вб, E=1,2 В, R= 0.24 Ом.  Δt-?  I-? E=NΔФ/Δt, Δt=nΔФ/E, Δt=10*0,6/1,2= 5 c.I=E/R, I=1,2/0,24=5 А.
    • Автор:

      selena
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years