• УМАЛЯЮ ПОМОЖІТЬ!!!!

    Визначити швидкість звуку в рідині , якщо коливання тіла з частотою 200Гц збуджують у ній звукову хвилю довжиною 7 м

Ответы 1

  • дано   v=200Гц     л=7 v      V-  ?V= v*л=200*7=1400 м/с
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years