• передавач випромінює електромагнітну хвилю 300 м. Скільки електромагнітних коливань відбувається протягом одного періоду звукових коливань з частотою 500 Гц

Ответы 1

  • Дано:λ = 300 м           Період електромагнітних коливань λ = сΤ, Т = λ/сс = 3·10⁸ м/с      Т = 300 м/ 3·10⁸ м/с = 1·10 ⁻⁶ сν₂ = 500 Гц        Період звукових коливань Т₂ = 1/ν, Т₂ = 1/500 Гц = 0,002 сТ₂/Т - ?               Т₂/Т = 0,002 /1·10⁻⁶ = 2000
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years