• Щосекунди з висоти 100м падає 5 т води.Обчисліть потужність маси цієї води?

Ответы 1

  • Дано 

    м=5000кг

    h=100 м

    P-?

    P=A/t

    A=mgh

    P=mgh/t

    P=5000*10*0.1/1=5000

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    • Автор:

      webster
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years