• РЕБЯТА СРОЧНООООО!!!!!!!!!!!!!
    При освітленні фотоелемента червоним світлом з довжиною хвилі 769 нм затримуюча напруга дорівнює 500 мВ, а при освітленні фотоелемента фіолетовим світлом з довжиною хвилі 400 нм затримуюча напруга підвищилася до 2 В . Яке значення сталої Планка можна одержати за цими данними ?

Ответы 1

  • λ1= 769 нм=769*10^-9 м, U1=500 мВ=0,5 В,λ2= 400 нм = 400*10^-9 м,U2= 2 В.     h-?  hc/λ1=A+eU1,hc/λ2=A+eU2,hc/λ2- hc/λ1=A+eU2-A-eU1,hc(1/λ2-1/λ1)=e(U2-U1),h=e(U2-U1)/(c(1/λ2-1/λ1)),h=1,6*10^-19*1,5/(3*10^8(1/400*10^-9-1/769*10^-9) =2,4*10^-19/(3*10^17(0,0025-0,0013)) = 2,4*10^-19/(0,36*10^15) = 6,67*10^-34 Дж*с.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years