• Човен рухався проти течії 10 км/год відносно берега протягом 1.5 год. Скільки часу потрібно човну на подолання того самого шляху за течією річки? Швидкість течії 1 км/год.

Ответы 1

  • Фактична шв. човна 11км\год., тому відносно берега V1-V2=11-1=10км\годШлях S=V*t=10*1.5=15кмЗа течією V=V1+V2=11+1=12км/годЧас t=15/12=1.25год  або 1год 15хв.
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years