• насос підігріває 18 кг води на висоті 22м за 4 с. Визначте напругу в мережі, від якої живиться двигун насоса, якщо сила струму в обмотці двигуна, якщо сила струму 6А, а ККД - 75%

Ответы 1

  • потребн. мощн. =18х9.81х22/4=990Ватт; напряж. =990/0.75х6=220В
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years